مدیریت و پشتیبانی سرور

بخش فنی شرکت سحرنت مرکزی آمادگی دارد تا در هر زمانی با شما در مدیریت سرورهایتان همکاری نماید.این همکاری میتواند شامل بررسی یک مشکل خاص باشد و یا مانیتورینگ و مدیریت مداوم سرور(های)شما.

پشتیبانی فنی شرکت سحرنت مرکزی همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه اندازی و پیکربندی اولیه سرورهای شما را دارد.

خدماتی که در این بخش میتوانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده است.

خدمات مدیریت سرور ما محدود به این لیست نمیباشد،اگر شما نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمیشود میتوانید با بخش پشتیبانی شرکت سحرنت مرکزی تماس بگیرید تا شما را در انجام آن یاری نمایند.

خدمات راه اندازی و پیکربندی

شرکت سحرنت مرکزی امکان راه اندازی اولیه که شامل نصب سیستم عامل،نصب و پیکربندی سرویس های مورد نیاز( مانند ایمیل سرور،DNSسرور ، وب سرور،کنترل پنل و مانند این ها) میباشد را داراست.

این سرویس شامل سرورهای داخل و خارج ایران میشود،بدین معنی که اگر شما سروری بصورت محلی در داخل ایران داشته باشید تیم فنی شرکت سحرنت مرکزی امکان ارایه این سرویس را به شما داراست و اگر از یک دیتاسنتر خارجی نیز سرور اجاره کرده باشید بازهم تیم فنی شرکت سحرنت مرکزی امکان انجام این امور را دارد.

برخی از سیستم عامل ها و کنترل پنلهای مورد پشتیبانی :

انواع نسخه های سرور از توزیع های مختلف لینوکس که معمول ترین انها CentOS ، Redhat Linux Enterprise ، Debian و Ubuntu Server میباشند.

انواع نسخه های سیستم عامل های خانواده یونیکس شامل FreeBSD و OpenBSD

انواع سیستم عامل های خانواده ویندوز اعم از نسخه های مختلف Windows 2003 و Windows2008

 

سیستم های ایمیل شامل: Qmail ، Exim، MailEnable ، Imail

سیستم های DNS شامل: Bind , MSDNS

سیستم های وب شامل: Apache و IIS

کنترل پنلهای هاستینگ شامل: Hosting Controller ، Helm ، Cpanel/WHM ، CWIpanel ، dotnetpanel ،Ensim ، Plesk و Directadmin

هزینه این سرویس بر اساس سیستم عامل،نوع سرویس ها،مکان سرور و تعداد آنها از ۵۰هزار تومان شروع میشود.

 

خدمات کنترل ،نظارت و پشتیبانی

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار میگیرد که دارای مشتری بوده و نیاز به پشتیبان فنی برای پاسخگویی به مشتریان دارند،در این روش تیم فنی شرکت سحرنت مرکزی تمام امور فنی سرورهای شما اعم از تعمیر،نظارت پاسخ به سوالات فنی مشتریان و حتی آموزش را برعهده میگیرد.

هزینه این سرویس بر اساس تعداد سرور،سیستم عامل سرورها،کنترل پنل،تعداد مشتریان از ۱۰۰هزار تومان در ماه شروع میشود.

 

خدمات رفع مشکل

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد میتوانید از تیم فنی شرکت سحرنت مرکزی برای بررسی موضع استفاده نمایید.

مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم عامل و یا سرویس های مورد استفاده مانند وب سرور،کنترل پنل مورد استفاده ، مشکلات امنیتی ، حملات DOS این موضوع را شامل می شوند.

هزینه این سرویس به مشکل مورد نظر،سیستم عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل بستگی داشته و از ۲۰هزار تومان شروع میشود.

درباره ما

شرکت سحرنت مرکزی یکی از ‏شرکت‏ های ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL در شهرستان دليجان می ‏باشد.

سرویس‏های مختلف سحرنت به دوصورت محدود و نامحدود عرضه مي شود و بهترین شرایط استفاده را برای کاربران گرامی رقم زده است. به طوریکه هر سرویسی که مد نظر شما باشد، قطعأ در میان پلن‏های ارائه شده توسط سحرنت موجود است و کلیه اطلاعات مورد نیاز در خصوص سرویس‏های ارائه شده در همین پایگاه موجود می‏باشد.