نصب دکل مخابراتی

انواع دکل‌های مخابراتی :

دکل های مخابراتی عموما با هدف ایجاد ارتباطات از طریق نصب انواع تجهیزات رادیویی، مایکروویو و آنتن های بیسیم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

1- دکل های خودایستا:

این دکل ها دارای 3 یا 4 پایه ی فلزی هستند که اجزای آن ها بصورت مشبک (Lattice) بوده و به وسیله اعضای خرپایی به هم متصل می شوند. این نوع دکل ها با شیب شهری بالا می روند و بدون نیاز به سیم های مهاری با تکیه بر پایه های اصلی (Leg) حفظ تعادل می کنند. در اغلب مواقع قطعات دکل های خودایستا از نبشی، لوله و ناودانی ساخته می‌شوند که به وسیله پیچ و مهره و در برخی موارد با جوش به یکدیگر متصل می شوند. مزیت دکل های خود ایستا، ظرفیت بالا و استقامت بیشتر آن نسب به سایر دکل ها می باشد.

2- دکل های مهاری:

دکل هایی که به وسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار می گردد و در انواع مختلف و ارتفاعات متفاوت (معمولا ۳ تا ۱۲۰ متر) و قاعده های متنوع قابل ساخت می باشند. پر کاربردترین آنها G45 ،G35 و G50 به صورت سه وجهی یا چهار وجهی می باشد، با توجه به قیمت پایین این نوع دکل ها در مقایسه با دکل های خودایستا، کاربرد بسیار گسترده ای دارند.

3- دکل های منوپل و پل (مخابراتی):

به دکل های تک پایه با مقاطع استوانه ای یا چند وجهی گفته می شود که معمولا با لوله یا ورق فولادی به صورت 8 وجهی یا 16 وجهی ساخته می شوند که برای نصب آنتن های مخابراتی و رادیویی کاربرد دارند. مزیت این دکل ها فضای کم جهت نصب و اجرای دکل می باشد.

جهت سفارش نصب و اجرای درکل های مخابراتی با ما تماس بگیرید.امنیت و کیفیت را از بخواهید.

44
33
55

سرویس های مبتنی بر اینترنت و شبکه

سرویس های جدید اینترنت، با تکنولوژی روز دنیا که تمام نیازهای کاربران را برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت فراهم نموده­ است.

ح